Dzień Samorządu Terytorialnego
Dzień Samorządu Terytorialnego
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy serdeczne podziękowania wszystkim Pracownikom Urzędu Gminy Borzytuchom oraz jednostek organizacyjnych Gminy, Radnym, Sołtysom a także osobom zaangażowanym w rozwój naszej lokalnej wspólnoty.
Dziękujemy za codzienną pracę, odpowiedzialność, zaangażowanie i troskę o dobro mieszkańców.
To dzięki Państwa wysiłkowi nasza gmina może się rozwijać i stawać coraz lepszym miejscem do życia.
Składamy wszystkim samorządowcom wyrazy uznania oraz życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym a także nieustającej energii do podejmowania kolejnych wyzwań i działań na rzecz lokalnej społeczności.


