Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
pochmurno
22°C

Podziękowania dla mieszkańców

Szanowni Mieszkańcy Gminy Borzytuchom,

Z radością informuję, że w dniu 4 czerwca 2024 roku miałem zaszczyt złożyć ślubowanie i objąć stanowisko Wójta Gminy Borzytuchom. Od tego momentu oficjalnie pełnię obowiązki Wójta, będąc w 100% zaangażowanym w pracę na rzecz naszej społeczności. Pragnę podzielić się z Państwem swoimi pierwszymi wrażeniami.

Za mną pierwszy dzień pracy w urzędzie, który był niezwykle intensywny i inspirujący. Spotkania z pracownikami urzędu oraz pierwsze rozmowy z mieszkańcami na temat najważniejszych spraw naszej gminy, Dzień Rodziny organizowany przez Przedszkole Samorządowe w Borzytuchomiu oraz posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Borzytuchomiu sprawiły, że jestem ogromnie zmotywowany do działania. Widzę wiele możliwości i wyzwań, którym wspólnie możemy sprostać.

Jeszcze raz pragnę podziękować Państwu za tak wielkie zaufanie, którym mnie obdarzyliście. Moim celem jest dbałość o dobro naszej gminy, wsłuchiwanie się w potrzeby mieszkańców oraz realizowanie wspólnie wyznaczonych celów. Jestem przekonany, że dzięki naszej współpracy uda nam się osiągnąć wiele sukcesów.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz współpracy. Razem możemy budować lepszą przyszłość dla naszej gminy.

Z wyrazami szacunku

Wójt           

Jarosław Garbicz

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.