Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec
pochmurno
25°C

Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze OSP

Państwowa Powiatowa Straż Pożarna w Bytowie zaprasza na Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze OSP, które odbędą się na stadionie lekkoatletycznym w Bytowie w sobotę, 29 czerwca 2024 r.

Program zawodów:
10:00 - otwarcie zawodów
10:20 - rozegranie konkurencji: musztra, sztafeta pożarnicza, ćwiczenie bojowe
13:00 - zakończenie zawodów

W rywalizacji weźmie udział 10 drużyn męskich oraz 8 kobiecych.

Naszą Gminę będą reprezentować dziewczęta z Krosnowa oraz mężczyźni z Niedarzyna, którzy zajęli pierwsze miejsca na gminnych zawodach, które odbyły się 15 czerwca 2024r. Przy okazji zawodów odbyła się również uroczysta msza polowa, która rozpoczęła świętowanie przekazania nowego samochodu strażackiego marki MAN dla jednostki OSP Borzytuchom. Wręczone zostały również odznaczenia wyróżnionym druhom z terenu naszej Gminy. Uroczystość odbyła się przy uczestnictwie licznych honorowych gości m.in. starosta powiatu bytowskiego, komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie, przedstawiciel Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, Komendy Powiatowej Policji w Bytowie, Nadleśnictwa Bytów, Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Borzytuchomiu, Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Bytowie.

Zapraszamy wszystkich sympatyków pożarnictwa do wspólnego kibicowania naszym reprezentantom w najbliższą sobotę. 

Załączamy galerię z gminnych zawodów sportowo-pożarniczych OSP.

zawody OSP

Galeria zdjęć

2024 zawody OSP 20 2024 zawody OSP 19 2024 zawody OSP 18 2024 zawody OSP 17 2024 zawody OSP 16 2024 zawody OSP 15 2024 zawody OSP 14 2024 zawody OSP 13 2024 zawody OSP 12 2024 zawody OSP 11 2024 zawody OSP 10 2024 zawody OSP 9 2024 zawody OSP 8 2024 zawody OSP 7 2024 zawody OSP 6 2024 zawody OSP 5 2024 zawody OSP 4 2024 zawody OSP 3 2024 zawody OSP 2 2024 zawody OSP 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.